Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

iHUGU: Premiera gry w Nintendo eShop

​Już dziś na konsoli Nintendo Switch pojawia się iHUGU, kolejna gra studia Kool2Play. Twórcy znani z nietypowych produkcji takich jak Clock Simulator tym razem przedstawiają grę opartą na... przytulaniu.

iHUGU to gra typu memory, której głównym celem zapamiętanie jak największej ilości unikalnych postaci, które rzucają się w objęcia gracza. Haczyk tkwi w tym, że każdą postać można przytulić tylko raz.

Reklama

Co może być takiego trudnego w zapamiętaniu postaci, które po jakimś czasie i tak będą się powtarzać? Otóż oprócz ludzi znanych z filmów, gier, życia publicznego czy historii (m.in. Napoleon, Czerwony Kapturek, Dalajlama, Trump  czy John McClane z filmu "Szklana pułapka") swoje szalony pomysły na postaci będzie podsuwał graczowi automatyczny kreator. Kombinacja wszystkich możliwości to ponad 20 000 unikalnych mixów, których efektem są takie absurdy jak np. połączenie Dalajlamy z Rambo.

Specjalnie dla użytkowników konsoli Nintendo Switch stworzono od podstaw i wprowadzono nowy tryb multiplayer. Jak za dawnych czasów, kiedy w graniu razem liczyło się to aby dzielić ze sobą doświadczenia na jednej kanapie, pozwala on dwóm użytkownikom bawić się wspólnie, każdy przy użyciu swojego Joy-Cona. Czynnikiem decydującym tutaj będzie także pamięć każdego z graczy - ten, który pierwszy przytuli już wcześniej przytuloną postać, przegrywa.

To jednak nie wszystko, co gra ma do zaoferowania - znalazło się w niej też miejsce na kilka minigierek, loterię i inne dodatkowe atrakcje. Grę można już kupić na za pośrednictwem Nintendo eShop w cenie 16 zł.

Główne cechy gry:

  • unikatowy koncept polegający na przytulaniu,
  • zapewniająca wyzwania zarówno dla pamięci jak i refleksu graczy,
  • setki wyjątkowych person do spotkania,
  • edytor postaci - mieszaj różne głowy i ciała, aby stworzyć ponad 20 000 różnych kombinacji,
  • 10 wyjątkowych, kolorowych i zabawnych map,
  • kilka minigierek i masa dodatkowych atrakcji,
  • tryb "starego telewizora" - doświadcz gry jak na ekranie z lat 80-tych,
  • tryb multiplayer dla dwóch graczy - wyłącznie na Nintendo Switch.
Dowiedz się więcej na temat: iHUGU

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje