Reklama

IDC/Games ogłasza Champions of Titan, nowy crossover MOBA-MMORPG

​W dniu dzisiejszym IDC/Games ogłosiło Champions of Titan, nowy typ gry MMORPG i MOBA, gdzie gracze mogą bawić się elementami z obu światów w dynamicznym systemie walki, który gracze docenią podczas wyzwań PvE i PvP w grze.

IDC/Games ogłasza pierwszy test zamkniętej bety na koniec czerwca w Europie i zachęca graczy do rejestracji teraz do CBT na http://pl.idcgames.com/champions-of-titan/

Champions of Titan to gra z gatunku Sci-Fi Action MMORPG z dynamicznym stylem walki znanym z gier typu MOBA. Kombinacja obu światów, gdzie strategiczna walka i combosy umiejętności z gier MOBA łączą się z wolnością świata MMORPG. Ludzcy uciekinierzy z rodzinnej planety przenieśli się na planetę Tytan, tylko po to, żeby natknąć się na rasę cyborgów, Rozbitych, których celem jest zniszczenie wszystkich ludzi w galaktyce.

Reklama

W Champions of Titan dwanaście typów bohaterów czeka na to, żebyś podnosił ich poziom doświadczenia w PvE albo PvP, kończył misje, uczestniczył w najazdach albo napadach na innych graczy.

Strażnicy i Niepokorni to dwie frakcje gry. Strażnicy to pozostała przy życiu armia ludzi, gotowa bronić ludzkich mieszkańców Tytana, podczas gdy Niepokorni to mutanci i najemnicy, kiedyś walczący ze Strażnikami, a obecnie sprzymierzeni we wspólnej walce z Rozbitymi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy