Reklama

I, ZOMBIE 8 marca dotrze na Nintendo Switch

​I, ZOMBIE, stworzone i wydane przez Awesome Games Studio, autorów Yet Another Zombie Defense HD i Badass Hero, wchodzi na nowe terytorium - I, Zombie zadebiutuje na Nintendo Switch już 8 marca.

Podobnie jak w wersji PC, integralną częścią I, ZOMBIE na Switchu jest edytor map, który pozwoli każdemu na sprawdzenie swoich taktycznych i strategicznych umiejętności. Sprawa jest prosta - bądź podstępny, sprytny (w miarę możliwości, w końcu jesteś zombie) i wgryź się we wszystko co się rusza, by osiągnąć cel i poprowadzić swoją hordę do zwycięstwa. A wszystko to w kolorowej, kreskówkowej stylistyce.

Kiedyś byłeś zwyczajnym człowiekiem, jak każdy, ale to już przeszłość. Teraz masz jedyny cel w życiu - pożreć tyle mózgów ile się da i przemienić wszystkich w podobnych sobie. Zostań przywódcą zombiaków i zaraź wszystkich ludzi na wielu dostępnych poziomach. Za każdym razem gdy przemienisz nieszczęśnika w kolejną bezmyślną kreaturę, zyskujesz nad nim pełną kontrolę. Twoja horda czeka na twoje rozkazy - możesz nakazać im zaatakować żołnierzy, zarazić bezbronnych cywili, iść za tobą, lub czekać na kolejne instrukcje. Każdy poziom gry wymaga strategicznego podejścia i ostrożnego planowania. Plan jest prosty - zdominować świat.

Reklama

A jeżeli sądzisz, że po rozprzestrzenieniu zielonej plagi na wszystkich mapach możesz spocząć na laurach, przemyśl to - I, ZOMBIE ma wbudowany edytor poziomów, który pozwoli ci na stworzenie własnych plansz i testowanie różnych taktyk, stosownie do twojego stylu gry. I, ZOMBIE zostanie wydany na Nintendo Switch 8 marca tego roku. Gra obecnie jest dostępna także na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra, w swojej finalnej wersji, wyląduje z ceną 19,99 PLN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje