Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Hyakki Castle już tej zimy ukaże się na Steamie

​Gra pojawi się na Steamie zimą 2017 roku. Prawdziwa gratka dla fanów dungeon crawlerów.

Asakusa Studios reklamuje swoją grę jako rewolucję w eksploratorach lochów czasu rzeczywistego. Rewolucja ma polegać na wprowadzeniu do rozgrywki narzędzi, które pozwolą na podzielenie 4-osobowej drużyny na dwie mniejsze i sterowanie nimi w czasie rzeczywistym. Jest to system, który jeszcze nigdy nie znalazł się w tego typu grach. Opcja ta da nowe możliwości walki z przeciwnikami oraz odblokuje dostęp do bardziej zaawansowanej taktyki.

Reklama

Hyakki Castle to gra typu dungeon crawler z wyraźnymi elementami RPG. Na początku rozgrywki, stworzymy 4-osobową drużynę, którą będziemy rozwijać w miarę zdobytego doświadczenia. Mechanika gry jest bardzo podobna do tej znanej graczom z serii Legend of Grimrock. Klimat jednak się różni, podczas rozgrywki nie spotkamy gigantycznych szczurów ani żółwi, lecz kreatury wyciągnięte z wierzeń i literatury japońskiej. Sama sceneria została stworzona na wzór mrocznej, japońskiej twierdzy.

Asakusa Studios wypuściło trailer, w którym zapowiada, że gra ukaże się najbliższej zimy, jeszcze w 2017 roku, czyli możemy spodziewać się gry w drugiej połowie grudnia. Zwiastun daje zarys fabuły i pokazuje niektóre potwory, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć oraz mechaniki, które będziemy mogli wykorzystać.

Czy Hyakki Castle jest obowiązkowym tytułem dla wszystkich fanów dungeon crawlerów? Przekonamy się już niedługo.

Dowiedz się więcej na temat: Hyakki Castle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje