Reklama

Hunt: Showdown - ruszyły zapisy do zamkniętych testów alfa

Trwają prace nad grą Hunt: Showdown. Jeszcze tej zimy wystartować mają zamknięte testy alfa, które pozwolą graczom ocenić ich efekty.

Choć Crytek zapowiadał tę produkcję już w 2014 roku, jeszcze pod tytułem Hunt: Horrors of the Gilded Age, wygląda na to, że właśnie teraz zbliża się długo oczekiwany przełom. Na początek przypomnijmy jednak, czego właściwie możemy się spodziewać.

Hunt to sieciowa gra akcji opierająca się na kooperacji czterech graczy. Rozgrywka osadzona jest w realiach końca XIX wieku, ale wzbogaconego o elementy nadnaturalne, wprost wywodzące się z ludowych podań.

W świecie, w którym ludziom zagrażają złowrogie potwory, nie mogło zabraknąć myśliwych, którzy stawią im czoła. W ich role właśnie wcielić się będą mogli gracze. Z racji ograniczonych zapasów, każda walka ma stanowić wyzwanie, a ponadto pojawią się także bossowie. Gra ma być dostępna za darmo, ale z mikropłatnościami.

Reklama

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery Hunt: Showdown, ale wstępnie jest ona zapowiadana na trzeci kwartał 2018 roku. Choć debiutować ma nie tylko na komputerach osobistych, ale również na konsolach Xbox One i PS4, to testy odbyć mają się wyłącznie na PC. Dotyczyć mają również wybranej grupy ludzi, choć każdy może się zapisać na oficjalnej stronie gry.

Testy alfa mają ruszyć już tej zimy i jak powiedział producent, Fatih Özbayram, staną się okazją do budowania więzi ze społecznością i możliwością wysłuchania uwag, które przełożą się na finalną rozgrywkę. Po kilku fazach testowych gra ma być gotowa do ukazania się we wczesnym dostępie.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje