Humankind z oceną ESRB na Nintendo Switch

O tym, że Humankind pojawić się ma na konsolach, wiadomo już od jakiegoś czasu. Nic jednak nie wskazywało na to, że tytuł pojawi się na przenośnej konsolce Nintendo. Gra jednak otrzymała właśnie ocenę ESRB na Nintendo Switch. Zaskoczenie?

O tym, że Humankind pojawi się na konsolach, dowiedzieliśmy się podczas Summer Game Fest. Gra obecnie jest wydana na PC i zbiera bardzo dobre noty. Ogłoszenie, które miało miejsce na początku tego miesiąca, wymieniało Xboxy i PlayStation, ale okazuje się, że premiera nie ominie Nintendo Switch.

Rośnie konkurencja dla Cywilizacji

Uznawana za jedną z najlepszych gier strategicznych i symulacyjnych 2021 roku, Humankind przypomina trochę Cywilizację, ale z jedną ogromną różnicą. Zamiast próbować przejąć świat, gracze w tym tytule starają się zdobyć jak najwięcej sławy dla swoich cywilizacji. Gra została wydana w zeszłym roku na PC i na Stadia, ale pojawi się na konsolach w 2022 roku.

Reklama

Niedawna ocena ESRB Humankind wskazuje, że brak ogłoszenia dla Switcha był albo przeoczeniem, albo informacją, którą Nintendo miało nadzieję powstrzymać i ogłosić samodzielnie podczas jednej z własnych prezentacji Nintendo Direct. Chociaż następny nie został jeszcze ogłoszony, pojawiają się pogłoski i plotki, że w tym miesiącu może pojawić się kolejna edycja Nintendo Direct.

Ogłoszono również, że konsolowe wydanie gry Humankind będzie zawierało nowe DLC Cultures of Latin America, a także poprzednie pakiety DLC w "Heritage Edition" gry za 59,99 dolarów. Będzie również dostępna gra podstawowa, która nie jest dostarczana z żadnym DLC za 49,99 dolarów. Teraz pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo | Humankind
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy