Reklama

Horror P.A.M.E.L.A. ukaże się dopiero w przyszłym roku

​Developerzy z niezależnego studia NVYE ujawnili, że debiutancki projekt zespołu - horror P.A.M.E.L.A. ukaże się później niż planowano.

Pierwotnie P.A.M.E.L.A. miała pojawić się jesienią tego roku. Twórcy projektu poinformowali jednak, że byli zmuszeni przełożyć premierę. Według nowych założeń, produkcja powinna ukazać się w lutym przyszłego roku.

We wpisie opublikowanym na karcie katalogowej tytułu w usłudze Steam, autorzy podkreślają, że na razie nie potrafią wskazać dokładnej daty wydania gry. Developerzy zaznaczają jednocześnie, że postarają się sprecyzować termin debiutu tuż po 1 stycznia.

Przedstawiciele studia NVYE wyjaśniają, że powodem poślizgu jest chęć dopracowania produkcji. Tłumaczą, że potrzebują po prostu więcej czasu na wyeliminowanie błędów oraz przygotowanie dodatkowych funkcji i zawartości.

Reklama

P.A.M.E.E.L.A to horror, w którym wydarzenia przedstawione zostały z perspektywy pierwszej osoby. Trafimy do Edenu - utopijnego miasta, które w przeszłości prężnie się rozwijało, a teraz pełno w nim potworów.

Podczas zabawy zajmiemy się eksploracją metropolii i odkryciem jej sekretów. Przetrwanie w tym nieprzyjaznym miejscu nie będzie jednak łatwym zadaniem. Nie obejdzie się bez poszukiwaniem cennych surowców, pożywienia, a także wybudowania przydatnego schronu. Poza tym trzeba będzie pamiętać o ciągłym regenerowaniu energii bohatera. P.A.M.E.L.A ukaże się na PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy