Reklama

Horror Lust for Darkness ponownie otwiera wrota do nowego wymiaru

​Lust for Darkness to horror erotyczno-okultystyczny z portfolio Movie Games, który zadebiutował w czerwcu zeszłego roku na platformie Steam. Po niecałych sześciu godzinach od premiery gra znalazła się w zestawieniu Top Global Bestsellers, zwracając koszty swojej produkcji w jedną dobę. Rok później Lust for Darkness powraca, aby tym razem zaskoczyć graczy Nintendo Switch.

Wchodząc do mrocznego świata Lust for Darkness gracz wciela się w postać Jonathana Moona, który otrzymuje list od zaginionej rok temu żony. Kierując się informacjami zawartymi w wiadomości, mężczyzna udaje się do posiadłości na odludziu. W tym samym czasie w budynku dochodzi do przerażającej ceremonii tajemniczego kultu, podczas której otwierają się bramy do innego świata — wynaturzonej, bluźnierczej i pełnej ekstazy krainy Lusst’ghaa. Za pomysł i wykonanie tego kontrowersyjnego horroru od Movie Games odpowiedzialny jest wewnętrzny zespół spółki — Movie Games Lunarium, założony przez Michała Ciastonia.

Reklama

Okultystyczno-erotyczny horror to nie jedyny tytuł od Movie Games, który pojawił się na konsole Nintendo Switch. Pośród wydanych gier znajduje się m.in. zwycięzca Digital Dragons Indie Showcase - Soulblight, czyli gra z gatunku roguelike, a także gra wyścigowa z trybem multiplayer - VSR: Void Space Racing. Za port Lust for Darkness na konsolę Nintendo Switch odpowiada warszawskie studio SimFabric, które specjalizuje się w tego typu działaniach - obecnie pracuje między innymi nad konsolową wersją popularnego "Uboata" ze stajni PlayWay. Dzięki swojej rozbudowanej wiedzy na temat portowania gier, SimFabric może zapewnić najwyższą jakość i wierne oddanie oryginalnej produkcji. Dlatego też szefowie Movie Games właśnie im powierzyli misję przygotowania jednej ze swoich flagowych produkcji do podbicia rynku konsol.

Premiera Lust For Darkness na konsolę Nintendo Switch została wyznaczona na  12 lipca 2019 r. Gra będzie dystrybuowana w Europie i Ameryce Południowej. Cena gry została ustalona na 12.99 EUR z dodatkowym rabatem przy premierze 10%. Gra będzie dostępna zarówno w trybie tv, tablet, jak i handheld.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje