Reklama

Horizon: Zero Dawn otrzymało zwiastun z okazji premiery

Wczoraj w USA (a dzisiaj w Europie) do sprzedaży trafiło Horizon: Zero Dawn - nowa produkcja studia Guerilla Games. W związku z tym firma Sony opublikowała nowy trailer gry.

Gra przedstawi wizję przyszłości, w której cywilizacja - w wyniku tajemniczej katastrofy - cofnęła się w rozwoju. Mieszkańcy Ziemi zaczęli żyć niczym przodkowie z czasów prehistorycznych. Gromadzą się w plemionach, pośród pozostałości zaawansowanej technologii.

Ludzie nie są jednak już jedynymi gospodarzami błękitnego globu. Na planecie pojawiły się nietypowe roboty w kształcie zwierząt i ogromnych dinozaurów. Maszyny stanowią duże niebezpieczeństwo - bezpośrednia konfrontacja może zakończyć się klęską.

Wcielimy się w Aloy - dziewczynę, która rusza w pogoń za napastnikami odpowiedzialnymi za atak na osadę bohaterki. W trakcie podróży wraz z protagonistką odkryjemy sekrety świata przyszłości i dowiemy się, co doprowadziło do upadku cywilizacji.

Reklama

Horizon: Zero Dawn ukazała się tylko na konsoli PlayStation 4. Wspomniany wyżej zwiastun, który opublikowano z okazji premiery, można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje