Horizon Forbidden West Complete Edition - oficjalna zapowiedź i data premiery

Fani przygód Aloy niedługo będą mogli wrócić do tej postaci w zupełnie nowej jakości. Sony oficjalnie zapowiedziało właśnie Horizon Forbidden West Complete Edition.

Plotki stały się rzeczywistością. Niedawno po mediach krążyły plotki, że po roku od premiery sequela Horizona Sony planuje stworzyć odświeżoną wersję gry. Nie mamy oczywiście do czynienia z remasterem, tylko z nową edycją Horizon Forbidden West, które zapewni kompletne doświadczenie osobom zainteresowanym sprawdzeniem tego tytułu.

Na kanale YouTube PlayStation zadebiutował właśnie krótki zwiastun oficjalnie prezentujący fragment nadchodzącej produkcji. Horizon Forbidden West Complete Edition trafi na PlayStation 5 już 6 października 2023 roku. Za zestaw zawierający podstawową wersję gry, dodatek Burning Shore i kilka cyfrowych atrakcji (soundtrack, artbook, komiks i przedmioty kosmetyczne) przyjdzie nam zapłacić niecałe 60 euro.

Reklama

Co ciekawe, już teraz Sony potwierdziło, że Complete Edition będzie dostępne na PC. Opcję dodawania do swojej listy życzeń dodano właśnie na Steamie oraz Epic Game Store. Według powyższego zwiastuna premiera Horizon Forbidden West na komputerach stacjonarnych ma nastąpić na początku 2024 roku.

Sony nie wybrało sobie oczywiście najlepszego momentu na puszczenie w świat nowej edycji Horizon Forbidden West. Październik zasypany jest premierami, wielu graczy złożyło już preordery na wybranej produkcje i nawet gdyby znaleźli jeszcze budżet na niespodziankę Japończyków, prawdopodobnie nie starczy im czasu na jej przejście.

Z drugie jednak strony, końcówka 2024 roku zapowiada się na bardzo ekscytujący okres, w którym trudno znaleźć chociaż jeden pusty tydzień. Jeżeli komuś bardziej zależy więc na Horizon Forbidden West niż na Marvel’s Spider-Man 2 czy Assassin’s Creed Mirage, od premiery dzieli nas już tylko nieco ponad tydzień.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horizon: Forbidden West | PlayStation Vita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama