Honor of Kings - MOBA przyciągająca setki milionów graczy od czerwca w Polsce

Deweloperzy z TiMi Studio Group i wydawca - Level Infinite - potwierdzają, że Honor of Kings 20 czerwca trafi w ręce graczy z kolejnych części świata. Na tej liście znajdzie się nie tylko Polska, ale również szereg państw z Europy, Ameryki Północnej i Azji.

Mieszkańcy tych regionów dołączą do strefy, w której tytuł jest już dostępny, a tym samym będą mogli na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące intensywnym, zespołowym bitwom w najpopularniejszej mobilnej grze MOBA na świecie.

Aby zobaczyć, co czeka graczy 20 czerwca, zachęcamy do obejrzenia zwiastuna przedpremierowego Honor of Kings:

Od dziś gracze mogą przedpremierowo rejestrować swoje konta, współpracując przy tym w celu odblokowywania kolejnych progów i nagród. Wśród nich znajdą się takie bonusy jak darmowy bohater, waluta w grze i wiele innych dodatków, które 20 czerwca pozwolą graczom rozpocząć zabawę w świetnym stylu. Zasady są proste - im więcej rejestracji przedpremierowych, tym więcej nagród zostanie odblokowanych, a poniżej można zapoznać się z listą bonusów.

Reklama
  • Poziom 0 - darmowa bohaterka Ying oraz dedykowana jej skórka zostanie przyznana wszystkim, którzy zarejestrują się przed premierą.
  • Poziom 1 - 500 diamentów
  • Poziom 2 - 5000 gwiezdnych kamieni (Starstones)
  • Poziom 3 - 5 kuponów zapewniających 50% zniżki na zakup bohatera
  • Poziom 4 - 20 przepustek na testowy dostęp do wszystkich bohaterów

Ponadto od 31 maja wszyscy gracze, którzy utworzą nowe konta, wliczając w to osoby z regionów, gdzie Honor of Kings było dostępne już wcześniej, mogą wziąć udział w losowaniu następujących nagród:

  • Nagroda główna - bohater z całym zestawem skórek
  • Pierwsza nagroda - 500 Limited Time Tokens
  • Druga nagroda - 18,888 gwiezdnych kamieni
  • Nagroda "Błogosławieństwo Słońca" - 200 diamentów dla wszystkich uczestników

Jak zaznaczają deweloperzy, od momentu wydania Honor of Kings pozostaje wierne jednej, kluczowej zasadzie - free to play and fair to win. Sukces w rozgrywce zależy od umiejętności graczy i obranej przez nich strategii, a nie od ich możliwości finansowych. To właśnie ta zasada, w połączeniu z bogatą zawartością, różnorodnością bohaterów i personalizowanymi treściami, pomaga Honor of Kings w zachowaniu uwagi społeczności oraz umocnieniu swojej pozycji najpopularniejszej mobilnej gry MOBA na świecie.

Wiadomości ze świata e-sportu - Invitational Season 2

Od 29 czerwca wszystkie oczy będą zwrócone na stolicę Malezji - Kuala Lumpur. Miasto jest gospodarzem turnieju Invitational S2. W rozgrywkach, razem ze zwycięzcą pierwszego splitu Open Series, wezmą udział drużyny z Azji Południowo-Wschodniej, Brazylii, Turcji, Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Ameryki Łacińskiej i Europy. Zespoły będą rywalizować o nagrody, których pula wynosi 300 tys. USD oraz o szansę udziału w Honor of Kings Invitational Midseason. Wydarzenie odbędzie się latem podczas Esports World Cup w Rijadzie.

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy