Reklama

Homefront za darmo!

​Gra Homefront jest dostępna za darmo dzięki Humble Bundle. Aby ją otrzymać należy się pospieszyć, gdyż promocja potrwa do godziny 19 w sobotę.

Tym razem bezpłatnie możemy poszerzyć naszą bibliotekę gier o wspomniany wyżej tytuł. Aby to zrobić udajemy się na stronę Humble Store, dodajemy produkcję do naszego wirtualnego koszyka, a później potwierdzamy przyciskiem "Get it for free". Pozwoli to wygenerować unikalny kod Steam, za pomocą którego aktywujemy grę na tej platformie. Warto dodać, iż dzięki temu zaoszczędzimy 20 dolarów, gdyż tyle Homefront kosztuje na co dzień.

Produkcja studia Digital Extremes ukazała się już w 2011 roku. Jest to FPS, który zasługuje na uwagę z powodu swojego nietypowego uniwersum. Mianowicie akcja osadzona jest w roku 2027, po tym gdy Stany Zjednoczone doznały ekonomicznej zapaści. Spowodowało to atak wojsk Korei Północnej, zajęcie terytorium USA i brutalne rządy okupanta. Gracze wcielić się mogą w partyzanta, we współpracy z trzema innymi postaciami przeciwstawiającego się reżimowi. W grze można było używać nie tylko typowych dla gatunku broni, ale ukazały się też maszyny takie jak Humvee czy Goliath. Gra zawiera w sobie dużo drastycznych scen, takich jak egzekucje czy masowe groby. Poza kampanią singlową, twórcy udostępnili też rozbudowany multiplayer.

Reklama

Gra zebrała co prawda przeciętne oceny, ale z drugiej strony można otrzymać ją za darmo i samemu przekonać się o jej wadach i zaletach.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy