Reklama

Homefront: The Revolution doczekało się pierwszego fabularnego DLC

Wczoraj światło dzienne ujrzało The Voice of Freedom - pierwsze rozszerzenie do strzelanki Homefront: The Revolutino, koncentrujące się na warstwie fabularnej.

Twórcy Homefront: The Revolution ze studia Dambuster dotrzymali słowa i wydali pierwsze fabularne rozszerzenie do gry. Akcja dodatku osadzona jest przed wydarzeniami przedstawionymi w podstawowej wersji produkcji.

W DLC gracze wcielają się w znanego z podstawki Benjamina Walkera. Głównym zadaniem bohatera jest przedostanie się do znajdującej się pod kontrolą Koreańczyków Filadelfii w celu utworzenia ruchu oporu, który walczyłby z najeźdźcami.

W trakcie realizacji swojej misji protagonista zmaga się jednak nie tylko z żołnierzami wojsk okupanta, ale także z przedstawicielami grupy 90. To gang, którego członkowie skrywają się w tunelach metra.

Reklama

Niestety osoby, które już zapoznały się z rozszerzeniem, donoszą, że oferuje niewielką ilość zabawy. W skład dodatku wchodzi zaledwie tylko jedna misja, której ukończenie zajmuje maksymalnie godzinę.

The Voice of Freedom dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na komputerach osobistych DLC wyceniono 5,99 euro, a więc około 26 zł. Można też go nabyć w zbiorczej przepustce sezonowej, kosztującej 24,99 euro (107 zł).

Rozszerzenie jest pierwszym fabularnym dodatkiem do Homefront: The Revolution. W planach są jeszcze dwa kolejne - Aftermatch oraz jeden, którego nazwy jeszcze ujawniono. Oba ukażą się odpowiednio w tym oraz przyszłym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama