Reklama

Hogwarts Legacy ujawnia misję ekskluzywną dla PlayStation

Wczorajsze State of Play przyniosło fanom wyczekującym premiery Hogwarts Legacy kilka bardzo ciekawych informacji. Wśród nich znalazły się szczegóły zadania dostępnego wyłącznie w wersji na PlayStation.

Lata czekania na Hogwarts Legacy

Przez długi czas nie wiedzieliśmy dużo o Hogwarts Legacy. Premiera była przesuwana, deweloperzy milczeli, a ekscytację wśród graczy wzbudzał głównie fakt, że mamy do czynienia z produkcją w świecie Harry’ego Pottera. W pewnym momencie zadebiutowała jedynie strona, która jasno dała do zrozumienia, że nie będzie to adaptacja filmu tylko oryginalna historia studia w uniwersum J.K. Rowling.

Reklama

Kiedy Avalanche Studios było wreszcie gotowe przedstawić swoją koncepcję światu, zadebiutował poświęcony grze State of Play, od którego rozpoczęła się fala teaserów i zwiastunów. Twórcy odpowiadają na coraz więcej pytań, zdradzają informacje na temat swojej gry, a zainteresowanie każdym kolejnym trailerem potwierdza, że może być to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przyszłego roku.

Zawartość ekskluzywna dla PlayStation

Wczoraj odbył się kolejny State of Play, tym razem poświęcony wielu różnym grom, które niedługo pojawią się na PlayStation. Wśród nich znajduje się oczywiście Hogwarts Legacy. Podczas prezentacji poznaliśmy szczegóły misji Haunted Hogsmeade Shop Quest, które będzie dostępne wyłącznie w wersji na PlayStation.

Artykuł Community Managera WB Games na blogu PlayStation dokładnie opisuje, czego możemy spodziewać się po tym zadaniu. Avalanche zapowiada tajemniczą misję z udziałem Madam Mason. Ukończenie tego zadania posiadaczom PlayStation odblokuje dostęp do specjalnego sklepu Hogsmeade, gdzie można sprzedawać przedmioty drożej niż w każdym innym sklepie.

Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, Playstation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S 10 lutego 2023 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy