Reklama

Hogwarts Legacy można już pobierać

​Dobra wiadomość dla graczy wyczekujących premiery Hogwarts Legacy. Do premiery została niestety jeszcze chwila, ale użytkownicy Xboxa mogą już pobierać grę Avalanche.

Hogwarts Legacy owiane zostało ostatnio niemałą dozą kontrowersji. W sieci trwają dyskusje na temat potencjalnego zakupu gry i tego, czy poglądy osób zaangażowanych w dany projekt powinny mieć wpływ na konsumpcję zawartości przez graczy.

Mimo trwającego w mediach społecznościowych bojkotu, Hogwarts Legacy dalej sprzedaje się świetnie i od kilku tygodni nie opuścił listy najchętniej kupowanych gier Steama. Preordery sprzedają się jak świeże bułeczki, produkcja Avalanche wygląda obiecująco, a opublikowane ostatnio materiały tylko zwiększają hype.

Reklama

Jak słusznie zauważył jeden z użytkowników Reddita, w ręce użytkowników Xbox Series X/S trafiła już możliwość preloadu. Posiadacz preordera wrzucił na subreddita r/HarryPotterGame zdjęcie z trwającym procesem pobierania Hogwarts Legacy. Co ciekawe, funkcja ta nie jest aktualnie dostępa na PlayStation 5.

Możliwość pobrania Hogwarts Legacy nie oznacza oczywiście, że produkcja Avalanche jest już grywalna na Xboxach. Gra ma ujrzeć światło dzienne 10 lutego na PC, PS5 oraz Xbox Series X/S. Posiadacze platformy Microsoftu mogą jedynie nieco szybciej skorzystać z preloadu i już teraz upewnić się, że mają wystarczająco miejsca na nadchodzącą premierę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Harry Potter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy