Hogwarts Legacy - dobiega końca roczna ekskluzywność

Hogwarts Legacy ma doczekać się w tym roku co najmniej jednej, obszernej aktualizacji. Avalanche zdradziło właśnie, że mają plany wzbogacenia swojej gry o nową zawartość.

Chociaż część rekordów Hogwarts Legacy została niedawno pobita przez Palworld, produkcja Avalanche wciąż była jednym z największych zwycięzców 2023 roku. Światło dzienne ujrzała bowiem gra w świecie Harry’ego Pottera, której mało kto się spodziewał. Rzucaliśmy czary, rozwiązywaliśmy zagadki i na parę tygodni cały internet zdawał się uczęszczać do Hogwartu.

Reklama

Niektórzy mogą już tego nie pamiętać, ale na PlayStation gra ta wyglądała nieco inaczej. Dzięki współpracy pomiędzy Sony a Warner Bros. wersja na PS4 i PS5 została wzbogacona o dodatkową misję. W oczach wielu graczy wciąż jest to jedno z najciekawszych zadań w całej produkcji.

Na oficjalnym Twitterze Hogwarts Legacy pojawiła się ostatnio informacja, że ekskluzywność ta powoli dobiega końca. Latem 2024 roku zawartość dostępna na razie tylko na PlayStation trafi na pozostałe platformy. Co jednak jeszcze ciekawsze, nie jest to koniec niespodzianek, jakie szykuje dla nas Avalanche.

Twórcy poinformowali bowiem przy tej okazji, że ekskluzywna misja trafi do gry razem z innymi, dodatkowymi aktualizacjami. Na tym etapie trudno spodziewać się dłuższej listy naprawionych błędów czy usprawnień. Avalanche prawdopodobnie nie zapowiadałoby również tego typu aktualizacji w ten sposób.

Chociaż komentarze pod powyższym postem najczęściej wspominają oczywiście o Quidditchu, studio raczej nie pójdzie w tym kierunku. Warner Bros. zapowiedziało już oddzielną produkcję poświęconą popularnej w Hogwarcie rywalizacji. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość, poczekać na debiut patcha i zobaczyć, co naszykowało dla nas Avalanche.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Avalanche Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy