Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Hob – nowa gra twórców Torchlight z nowym zwiastunem

​Developerzy ze studia Runic Games, którzy w przeszłości odpowiedzialni byli między innymi za powstanie gier z serii Torchlight, opublikowali zwiastun swojego następnego projektu - Hob.

Nagranie koncentruje się przede wszystkim na świecie, w którym osadzona zostanie akcja tytułu. W materiale zaprezentowano kilka lokacji, które gracze zwiedzą podczas rozgrywki. W niektórych dużą rolę odgrywa natura.

Reklama

W oczy rzucają się jednak przede wszystkim tajemnicze konstrukcje i mechanizmy. To właśnie manipulowanie wspomnianymi obiektami oraz maszynami będzie istotną częścią zabawy, co wiązać się ma z rozwiązywaniem zagadek logicznych.

Warto też wspomnieć, że w produkcji znajdzie się też walka, aczkolwiek nie będzie tak ważna jak chociażby w grach z cyklu Torchlight. W zwiastunie pokazano przedstawicieli lokalnej fauny, z którymi najpewniej przyjdzie nam się zmierzyć.

Przedstawiciele ze studia Runic Games ujawnili, że Hob ukaże się w tym roku, nie podano jednak dokładnego terminu debiutu. Produkcja trafi na dwie platformy sprzętowe - PC oraz konsolę PlayStation 4.

Wspomniany wyżej trailer można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Hob

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje