Reklama

Hitman 2: Wyciek danych na temat gry

W sieci pojawił się dokument ze szczegółowymi informacjami na temat nadchodzącej odsłony przygód łysego zabójcy, Agenta 47.

Agent 47 odwiedzi między innymi Kolumbię. Najelegantszy łysol w historii gier powróci na PC, XBO i PS4 już 13 listopada. Jak wiadomo, twórcy zrezygnowali z odcinkowego modelu dystrybucji, więc od samego początku będzie mógł wybrać się do wszystkich sześciu lokacji.

Do tej pory oficjalnie poznaliśmy zaledwie jedną z nich: słoneczne Miami, w którym odbywać się będzie impreza wyścigowa. Do sieci wyciekł jednak obszerny dokument zawierający informacje na temat pozostałych miejscówek, celów, na które zapoluje Agent 47, a nawet niektórych przebrań i przedmiotów.

Reklama

Dane mają rzekomo pochodzić z serwerów IO Interactive oraz plików zawartych w Sniper Assassin. Rzecz jasna należy do tego podchodzić z dystansem, ale szczegółowość dokumentu oraz duża liczba grafik nadają sprawie wiarygodności.

Nie przedłużając: wygląda na to, że oprócz Miami wybierzemy się również do Bogoty (Kolumbia), Bombaju (Indie), niesprecyzowanego miasta w Nowej Zelandii, Arki (pływającego miasta?) na Morzu Północnym oraz tajemniczych przedmieść gdzieś na terytorium USA. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy