Historię Watch Dogs: Legion można ukończyć jako bohater pierwszej odsłony serii

​Watch Dogs: Legion nie posiada konkretnego bohatera, może nim zostać dowolna postać neutralna. Co ciekawe, historię będzie dało się w całości ukończyć jako protagonista pierwszej odsłony serii.

Watch Dogs: Legion to, gra której bohaterem może zostać każdy, ponieważ pozwala przejąć kontrolę nad dowolną postacią neutralną, co oznacza, że misję wykona nawet starsza osoba. To nietypowe podejście daje z pewnością ogromne pole do popisu bardziej kreatywnych graczy, ale niesie też ryzyko, że nie przypadnie ono do gustu tym nastawionym na fabularną przygodę z konkretną postacią w tle. Okazuje się jednak, że Ubisoft umożliwi ukończenie całej kampanii dla pojedynczego gracza bohaterem pierwszej części, Aidenem Pearce. Lathieeshe Thillainathan, producent z firmy Ubisoft, który wziął udział w serii pytań i odpowiedzi na Reddit, przyznał, że jest to realne, nawet jeżeli nie zapoznamy się z fabularnym dodatkiem.

Reklama

Oczywiście warunek jest jeden, mianowicie należy posiadać DLC, w skład którego wchodzi wspomniana postać. Wówczas gra traktuje Pearce jako jedną z wielu dostępnych do personalizacji osób. Sam heros jedynki - tak jak pisaliśmy - będzie również bohaterem oddzielnego rozszerzenia, ale oprócz niego Ubisoft planuje udostępnić przygody związane z Miną, umiejącą kontrolować ludzkie umysły, czy Darcy, członkinią współczesnego bractwa assassynów.

Ostatnia persona jest najbardziej interesująca, ponieważ nie powinno zabraknąć nawiązania do innej popularnej marki francuskiego wydawcy - Assassin's Creed. Watch Dogs: Legion zadebiutuje 29 października na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, a później również na PS5 i Xbox Series X.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs Legion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy