Hidden Deep – klaustrofobiczny thriller ukaże się jeszcze w tym roku

​Polski deweloper Cogwheel Software oraz wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają wydanie najnowszej gry PC Hidden Deep w 2021 r. W tym thrillerze z gatunku sci-fi gracze zanurzą się w głąb oceanu i zbadają tajemniczy ośrodek, zamieszkały przez obce istoty, pełen niebezpieczeństw i szybkiej akcji. Gracze ciekawi tytułu mogą wypróbować darmową wersję demo podczas Festiwalu Gier na Steamie w dniach 3-9 lutego.

W Hidden Deep gracz poprowadzi ekipę czterech naukowców do tajemniczego kompleksu badawczego, znajdującego się 1,6 km pod powierzchnią oceanu. Zadaniem ekipy jest wyjaśnienie zagadkowego zniknięcia członków poprzedniej misji badawczej.

Atmosfera gry czerpie inspiracje z mrocznych tytułów science fiction z lat 80. i 90., jak Obcy czy Coś oraz pierwszego tytułu z serii Half-Life. Gracz będzie miał do dyspozycji liczne narzędzia, którymi musi utorować sobie dalszą drogę, omijać pułapki i kryjówki obcych. Ale przede wszystkim nie może dać się pożreć mieszkańcom obiektu (w tym członkom własnej załogi!).

Reklama

Hidden Deep ukaże się na Steam w 2021 r. Od 3 do 9 lutego będzie można wypróbować demo gry podczas nadchodzącej edycji Festiwalu Gier.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy