Reklama

Hexologic – tytuł przenoszący rozgrywkę opartą na sudoku na inny poziom

​Sudoku oparte nie na kwadratach, a na hexach? Dlaczego nie! Deweloperzy ze studia MythicOwl udowadniają, że potrafią wykorzystać pomysł, dodać do niego swoją kreatywną wizję i w ten sposób stworzyć coś zupełnie unikalnego.

Hexologic to jedyny w swoim rodzaju tytuł, którego rozgrywka w ogólnych założeniach jest podobna do sudoku, choć w świecie sześciokątów. Developerom udało się mocno przebudować zasady przenosząc rozgrywkę na zupełnie nowy poziom. Dzięki ich kreatywności wszyscy fani łamigłówek nie tylko na nowo odkryją sudoku.

Mimo tego, że Hexologic opiera się na prostych zasadach, jest wciągającą grą logiczną. Rozgrywka zbudowana na hexach pozwoli fanom łamigłówek odkryć na nowo wszystko to, za co kochają sudoku. Dodawanie kropek na sześciokątnych polach będzie satysfakcjonującym doświadczeniem zarówno dla weteranów gier logicznych, jak i graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gatunkiem. Proste założenia rozgrywki wzbogacone piękną oprawą graficzną, relaksującą muzyką oraz zbalansowanymi łamigłówkami, zagwarantują długie godziny zabawy dla graczy w różnym wieku.

Reklama

Hexologic pojawi się na PC, iOS i Androidzie już 29. maja, a niedługo później również na Nintendo Switch.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy