Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Heroes of the Storm: Weź udział w otwartych beta-testach

Jeśli nie mieliście wcześniej szansy dołączenia do walki w technicznej alfie bądź zamkniętej becie, teraz nareszcie możecie zebrać grupę znajomych i wskoczyć w wir akcji sieciowej gry drużynowej Blizzarda - Heroes of the Storm.

Koniec z kluczami, kodami czy zapisami! Wystarczy wejść tutaj, aby rozpocząć pobieranie gry Heroes of the Storm i jeszcze dziś za darmo wybrać się na podbój Nexusa.

Reklama

Pamiętajcie, że otwarta beta nie jest ostateczną wersją gry - oficjalna premiera Heroes of the Storm nastąpi 2 czerwca - więc twórcy cały czas będą ją monitorować, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia wszystkim graczom.

Jeśli zbyt wielu bohaterów będzie chciało jednocześnie przejść przez portal do Nexusa, mogą pojawić się kolejki, w których trzeba będzie czekać na zalogowanie się do klienta gry. Ale bez obaw, oczekiwanie nie powinno się zanadto wydłużać.

Nie przedłużając zachęcamy do wspólnej zabawy online. Obejrzyjcie zwiastun poniżej i dajcie znać w komentarzach, która z dostępnych postaci z uniwersum gier Blizzarda najbardziej przypadła wam do gustu.

Dowiedz się więcej na temat: Heroes of the Storm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje