Reklama

Heroes of the Storm: Weź udział w otwartych beta-testach

Jeśli nie mieliście wcześniej szansy dołączenia do walki w technicznej alfie bądź zamkniętej becie, teraz nareszcie możecie zebrać grupę znajomych i wskoczyć w wir akcji sieciowej gry drużynowej Blizzarda - Heroes of the Storm.

Koniec z kluczami, kodami czy zapisami! Wystarczy wejść tutaj, aby rozpocząć pobieranie gry Heroes of the Storm i jeszcze dziś za darmo wybrać się na podbój Nexusa.

Pamiętajcie, że otwarta beta nie jest ostateczną wersją gry - oficjalna premiera Heroes of the Storm nastąpi 2 czerwca - więc twórcy cały czas będą ją monitorować, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia wszystkim graczom.

Reklama

Jeśli zbyt wielu bohaterów będzie chciało jednocześnie przejść przez portal do Nexusa, mogą pojawić się kolejki, w których trzeba będzie czekać na zalogowanie się do klienta gry. Ale bez obaw, oczekiwanie nie powinno się zanadto wydłużać.

Nie przedłużając zachęcamy do wspólnej zabawy online. Obejrzyjcie zwiastun poniżej i dajcie znać w komentarzach, która z dostępnych postaci z uniwersum gier Blizzarda najbardziej przypadła wam do gustu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy