Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Heroes of the Storm otrzyma postać Maltaela

​Blizzard rozszerza grono postaci dostępnych w Heroes of the Storm. Kolejną, która pojawi się w grze, jest Maltael znany z rozszerzenia Reaper of Souls do Diablo III.

W nastawionej na zabawę sieciową produkcji bohater (czy raczej antybohater) będzie przedstawicielem klasy zabójcy. Jego główną cechą jest tak zwane Piętno Żniwiarza, które trwa 4 sekundy i ujawnia przeciwników, a także co sekundę zadaje obrażenia odpowiadające 2,5% maksymalnego zdrowia ofiary.

Reklama

Przejawia się ono we wszystkich atakach podstawowych, których zaś Maltael posiada trzy. Mowa o Wydarciu Dusz, Upiornym Uderzeniu oraz Całunie Śmierci. Postać zastosuje jeszcze z dwie zdolności specjalne - Udręczone Dusze i Ostatnie Namaszczenie.

Wszystkie umiejętności w mniejszym lub większym stopniu wykorzystują wspomniane Piętno Żniwiarza. Szczegółowy opis można znaleźć na profilu bohatera dostępnym na oficjalnej stronie internetowej gry (TUTAJ).

Łatka wprowadzi jednak nie tylko Maltaela, ale także kilka innych elementów. Gracze mogą liczyć na skórki dla już obecnych postaci - między innymi Zeratula, Tychusa i Tracer. Pojawią się również kolejne wierzchowce - deska surfingowa i chmurka.

Data premiery następnej aktualizacji do Heroes of the Storm nie jest na razie znana. Zazwyczaj jednak od zapowiedzi do debiutu nie mija zbyt wiele czasu. Poniżej można obejrzeć film przedstawiający szykowane nowości:

Dowiedz się więcej na temat: Heroes of the Storm

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje