Reklama

Heroes of the Storm otrzyma nową mapę i dwóch bohaterów

​Dwie postaci z Overwatcha oraz mapa trafią do popularnej MOBA od Blizzarda. Będzie się działo!

Volskaya Foundry zostanie wyciągnięta z Overwatcha, przemodelowana w trzytorową Battle Arenę i zaimplementowana do HotS-a. Rozgrywka na niej będzie wyglądała na wzór FPS-a od Blizzarda. Gracze w pięcioosobowych drużynach będą mieli za zadanie przejąć trzy spoty, które po przywłaszczeniu dadzą dodatkowe punkty. Te z kolei będzie można wymienić na gigantycznego robota, do którego obsługi potrzebnych będzie dwóch graczy.

Volskaya Foundry to już druga mapa, która została przeniesiona z Overwatcha do Heroes of the Storm. Na obu mapach wyjętych z shootera zwycięstwo drużyny jest zdeterminowane przez zasady z trybu King of the Hill. Gracze stojąc w zasięgu punktu będą go powoli przejmować. Pasek progresu nie osiągnie 100%, jeśli w obrębie spotu znajduje się przeciwnik. Kontrola wszystkich trzech punktów zaowocuje przywołaniem gigantycznego robota, do obsługi którego potrzebna będzie dwójka graczy. Jeden będzie odpowiedzialny za poruszanie się, podczas gdy drugi będzie obsługiwał wyrzutnię rakiet.

Reklama

Żeby było jeszcze ciekawiej, punkty do przejęcia będą otoczone pasami kierunkowymi, które przyśpieszą poruszanie się w jedną stronę, lecz znacznie zwolnią w drugą.
Volskaya Foundry to nie jedyna nowa zawartość, która zawita w Heroes of the Storm. Do rozgrywki włączą się także snajperka Ana oraz ekspert od demolki - Junkrat. Obie postaci znane są graczom z strzelanki Overwatch. Oprócz tego zostanie wprowadzonych kilka ciekawych skinów do bohaterów: Commandant Varian, Shrike Ana, Celestial Raptor, Invisible Horse oraz D.Va the Destroyer.

Ana wraz z nową mapą trafią do Heroes of The Storm już w następnym tygodniu. Junkrat dołączy do nich później. Poniżej zwiastun nowej zawartości.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy