Heroes of Might and Magic: Koncertowy winyl z muzyką znów w sprzedaży

Wytwórnia Gamemusic Records po sześciu latach zdecydowała się na wznowienie wyjątkowej płyty winylowej Heroes Piano Sonatas. Przedsprzedaż kolekcjonerskiego i ściśle limitowanego wydania rusza już w tym tygodniu.

Heroes Piano Sonatas to album z fortepianowymi aranżacjami muzyki do gier z serii Heroes of Might & Magic. Zawiera on nagranie zarejestrowane z występu na żywo kompozytora tych legendarnych ścieżek dźwiękowych Paula Anthony’ego Romero w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu w 2015 roku. Lista utworów zawiera cztery oryginalne sonaty fortepianowe napisane przez Paula Anthony'ego Romero specjalnie na to wydarzenie oraz zaskakujący utwór bonusowy.

Druga edycja dwupłytowego albumu (2x LP 180 g) zostanie ograniczona do limitowanego nakładu 700 sztuk. Nagranie wytłoczono na podwójnym krążku w kolorze ciemnoniebieskim. Pięknie zaprojektowana okładka typu gatefold została stworzona przez znaną artystkę Magdalenę Katańską.

Reklama

Zamówienia przedpremierowe na album będzie można składać na gamemusic.net/shop od 14 czerwca od godziny 12:00 czasu polskiego. Cena albumu to 49 euro.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Heroes of Might & Magic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy