Reklama

Heroes of Incredible Tales świętuje 13 milionów pobrań!

​Nexon i NAT Games dodały dużą aktualizację do Heroes of Incredible Tales (HIT). Oparta na silniku Unreal Engine 4 gra akcji RPG na urządzenia mobilne została pobrana już 13 milionów razy na całym świecie.

W 100 dni od momentu światowej premiery tytułu, gracze stworzyli m.in. ponad 4 miliony bohaterów i pokonali 5,5 miliona pięter wieży Tower of Trials. HIT to fantastyczna bijatyka o grafice mogącej konkurować z grami AAA. Za realizację tytułu odpowiada twórca produkcji takich jak Lineage II i TERA.

W ostatniej aktualizacji do gry dodano nowego bohatera, Lenę Trupp, która jest mistrzynią w posługiwaniu się łukiem i harfą. Ataki specjalne Łuczniczki to spadający na wroga deszcz strzał, śmiercionośne groty, wystrzeliwane we wszystkich kierunkach oraz otępiające przeciwników słodkie dźwięki harfy. Lena jest idealnym wyborem dla graczy lubiących prędką akcję, ponieważ stosuje najszybsze triki, ataki i kontrataki ze wszystkich dostępnych postaci. Nowa kampania, zbudowana wokół postaci Leny, pozwoli graczom odkryć jej prawdziwe oblicze i tajemnice z jej przeszłości.

Reklama

W HIT dostępnych jest teraz także 12 nowych towarzyszy - niektórzy są mroczni i przesądni, inni weseli i figlarni, ale każdy z nich posiada wyjątkowe moce, wspierające bohaterów w walce i wzmacniające jego umiejętności. W zależności od zadania, gracze mogą łączyć różnych towarzyszy z różnymi bohaterami.

HIT - Heroes of Incredible Tales - pobierz z App Store

HIT - Heroes of Incredible Tales - pobierz z Google Play

50 kodów o wartości 20 euro każdy - jak je zdobyć?

Przy okazji możecie zdobyć kody do gry HIT. Jeden kod to równowartość 20 euro i daje grającemu dostęp do 2000 kamieni szlachetnych (gems - waluta w grze). Co trzeba zrobić, żeby taki kod dostać? Wystarczy wysłać nam maila na adres konkurs-gry@firma.interia.pl z prośbą o kod. Pierwsze 50 osób dostanie je od nas.

Ważne - kody działają tylko na urządzeniach z systemem Android.

Dowiedz się więcej na temat: Heroes of Incredible Tales

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje