Reklama

Henry Cavill buduje PC - nowy hit internetu

​Henry Cavill to nie tylko serialowy wiedźmin Geralt i filmowy Superman, ale także zadeklarowany miłośnik grania na PC, o czym często mówi w przeróżnych wywiadach. Teraz mężczyzna postanowił zbudować własny komputer z zakupionych części, a postępy udokumentował na Instagramie. Film obejrzało, w samym serwisie Instagram, ponad cztery miliony osób!

Jak zapewne wie każda osoba, która składała kiedyś komputer osobisty, pierwsze podejście jest zawsze najtrudniejsze i uczciwie pokazuje to także Cavill, nie pomijając popełnionych błędów czy też problemów z dopasowaniem komponentów wewnątrz imponującej obudowy.

Cała konfiguracja robi wrażenie, aktor postawił na procesor AMD Ryzen 9, czyli ofertę obecnie absolutnie topową. Do tego równie wysoka półka graficzna, a więc Nvidia RTX 2080 Ti. Jest też chłodzenie cieczą, w postaci NZXT Kraken Z73. Serialowy Geralt nie oszczędzał złotych monet.

Reklama

NZXT Kraken Z73 ma własny wyświetlacz i pewną ciekawostką był moment, w którym - po uruchomieniu sprzętu - okazuje się, że cooler został zamocowany do góry nogami. Dzień później Cavill powrócił z kolejnym materiałem wideo, w którym chwali się naprawieniem błędu.

W co zagra teraz aktor? Wiedźmina 3 podobno ukończył już dawno, ale może Total War? Jedna z aktualizacji do tej serii wprowadziła nawet aktora do gry - jako elfa. To zapewne pokłosie październikowego wywiadu, w którym aktor przyznał, że lubi rozerwać się przy tej grze strategicznej.

Poniżej zbiór wszystkich materiałów wideo. Widać, że aktor czyta nawet instrukcje, jak prawdziwy mężczyzna! Do tego ma lampkę do założenia na czoło, by nie zgubić się w gąszczu kabli - bardzo profesjonalnie. Gdyby tylko ten cooler udało się zamontować poprawnie za pierwszym razem...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy