Reklama

Hellraid: Ponad 20 minut nowego materiału z rozgrywki

Hellraid to dobrze zapowiadająca się gra akcji z elementami RPG polskiego studia Techland.

Wrocławskie studio powoli ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji. Tym razem opublikowano materiał wideo trwający ponad 20 minut - szykuje się kolejna superprodukcja na miarę Dead Island?

W najnowszym materiale z gry Hellraid możemy zobaczyć jedną z misji, która rozgrywa się w mrocznych katakumbach. Twórcy dużą wagę przywiązują do systemu walki - zarówno pod kątem korzystania z broni białej, jak również magii. Znajdziemy tu szeroki wybór ekwipunku, dzięki któremu nasza postać będzie coraz silniejsza, a także reakcje postaci na obrażenia od żywiołów. Całość opatrzona jest komentarzem producentów.

Reklama

Gra pracować będzie na autorskim silniku Chrome Engine 6 i pozwoli na kooperację do 4 graczy jednocześnie. Wszystko wskazuje na to, że tytuł ma sporą szansę na światowy rozgłos.

Hellraid zadebiutuje na rynku w przyszłym roku na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersje na konsole poprzedniej generacji ostatecznie nie zostaną wydane. Warto dodać, że osoby czekające na wersję PC będą mogły zagrać we wczesną wersję już jesienią bieżącego roku za pośrednictwem platformy Steam, dzięki programowi Early Acces.

Osoby, które już teraz nie mogą doczekać się zabawy w Hellraid, mogą spróbować swoich sił w specjalnie przygotowanej przez twórców grze interaktywnej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje