Reklama

Hellraid nie spełnia oczekiwań, zostanie przemyślane od nowa

...i nie wiadomo, czy w ogóle się ukaże. Takie niepokojące wieści podano dzisiaj na oficjalnym fanpejdżu oraz blogu gry.

Z wiadomości dowiadujemy się, że gra nie zostanie wydana w tym roku, a środki, które Techland miał zamiar w nią włożyć, zostaną przerzucone na rozwój Dying Light.

"Czujemy się zobowiązani poinformować Was, że Hellraid nie ukaże się w tym roku, jak pierwotnie planowaliśmy, a jego produkcja zostaje wstrzymana" - czytamy na blogu.

"W ostatnich miesiącach przeprowadziliśmy wewnętrzną analizę i doszliśmy do wniosku, że Hellraid w swojej obecnej formie nie spełnia naszych własnych oczekiwań wobec tego projektu" - przyznaje producent w notce na blogu.

Reklama

"W związku z tym zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie powrót na deski kreślarskie i ponowne opracowanie koncepcji na nasz wymarzony tytułu dark fantasy. W tak zwanym międzyczasie pragniemy skonsolidować nasze zasoby i skupić się na dalszym rozwoju marki Dying Light.Jednocześnie chcemy podziękować Wam serdecznie za Wasze wsparcie i aktywności. Jesteście najlepsi" - czytamy dalej.

Nie brzmi to dobrze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy