Reklama

Halloween w strzelance Overwatch

​Firma Blizzard rozpoczęła specjalną akcję, w ramach której w nastawionej na rozgrywkę sieciową strzelance Overwatch pojawiły się elementy związane ze świętem duchów - Halloween.

Wydarzenie o nazwie "Halloweenowa groza" rozpoczęło się 11 października i potrwa przez najbliższe trzy tygodnie. W związku ze zorganizowaną akcją - dostępną na PC, XBO i PS4 - skrzynki z łupami przyjęły formę dyń, które skrywają ponad sto nowych elementów, w tym portrety, graffiti i skórki.

Zawartość poszczególnych kufrów jest losowa, ale twórcy obiecują, że w każdym znajduje się przynajmniej jeden wirtualny przedmiot związany ze świętem duchów i strachów. Oczywiście raz zdobyty, przechodzi na własność użytkownika.

Reklama

W ramach wydarzenia udostępniono tez nowy tryb rozgrywki - Zemsta dra Złomensteina. Wariant przeznaczony jest dla maksymalnie czterech osób, którzy wspólnie stawiają czoła potworom wspomnianego naukowca, kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Monstra zaatakowały zamek Adlersbrunna.

To jednak nie wszystko - Blizzard opublikował również łatkę, która eliminuje niektóre błędy, a także wprowadza zmiany do balansu wybranych postaci. Twórcy pochwalili się także, że obecnie w produkcji zarejestrowano 20 milionów kont, co jednak niekoniecznie musi przekładać się na wyniki sprzedaży gry.

Poniżej można obejrzeć zwiastun Overwatch, poświęcony halloweenowej akcji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje