Reklama

Halloween w grach Plinga

Z okazji zbliżającego się Halloween w popularnych grach czeka na moc strasznych atrakcji!

Na ranczu Klondike wylądowała Gigi, czarownica z czerwonymi włosami. Ta szalona, młoda jędza chce w tym roku punktualnie pojawić się na wielkim tańcu czarownic w Klondike i dlatego już tydzień przed rozpoczęciem imprezy halloweenowej zameldowała się na farmie. Najbliższe dni zamierza poświęcić na rozkoszowaniu się świeżym powietrzem i farmerskim życiem.

Jej czarny kot Feliks oraz Teodor, zielona żaba, towarzyszą jej podczas poznawania okolic w Klondike. Chcesz osobiście poznać słodką jędzę? Możesz spotkać ją w tym tygodniu w aktualizacji w Klondike. Przed tobą nowa lokacja, ukryta gdzieś pomiędzy ciemnymi jodłami a przerażającymi duchami.

Reklama

W tym samym czasie przygotowania do wielkiej imprezy halloweenowej w Wiejskim Życiu trwają w najlepsze.Podczas gdy na farmie wszyscy pracują w pocie czoła, przez sady niezauważenie skradają się dwa małe pieski preriowe: oba polują na duchy. Dzięki swym błyszczącym oczom doskonale widzą w nocy, ich szpiczastym uszom nie umknie żaden szelest, a delikatne nosy wyczują najbardziej delikatny zapach.

Nasze słodkie pieski preriowe znajdują się na misji: ich zadaniem jest wypędzenie z Wiejskiego Życia wszystkich złych duszków, aby impreza hallowenowa mogła odbyć się bez żadnych problemów. Chcesz pomóc chronić farmę? Wykorzystaj do tego nową aktualizację i pomóż naszym znajomym na czterech łapach! A to jeszcze nie wszystko! Specjalne przeceny na Dukaty pozwolą ci zdobyć więcej Dukatów w grze niż kiedykolwiek! Sprawdź to już dziś!

Z kolei w Charm Farm od 20 października do 10 listopada odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod tajemniczą nazwą "Słodkie szaleństwo". Podczas tej zupełnie nowej przygody, podstępne Gwonki spróbują zepsuć mieszkańcom Magicznego lasu halloweenową zabawę. Nie możemy na to pozwolić! Przygotuj się na odparcie ataku Gwonków, pomieszaj im szyki i daj srogą nauczkę.

Podczas tego niespokojnego czasu w Magicznym lesie pojawi się też wyjątkowy gość: hrabia Schmookula! Wyczyść swoją farmę i przygotuj się na wizytę szacownego przybysza. Wybuduj zamek duchów i weź udział w mistycznym teatrze lalek. W nowej aktualizacji w Charm Farm czekają na ciebie nowy straszny budynek, rośliny i dekoracje!

A jakie upiorne atrakcje czekają u Rycerzy i Księżniczek? Nie tylko Rubiny stanieją! Upoluj specjalne bonusy w okolicach Halloween i zapoznaj się z super nowościami! Królewska Przygoda w Teatrze Cieni czeka! Na rynku w mgnieniu oka roznosi się plotka... Na miłą księżniczkę w wieży czarów został rzucony zły urok. Jeśli znajdzie się śmiałek, który ją wybawi, może on liczyć na cenne nagrody i oczywiście rękę pięknej damy! Ale tylko rycerz o naprawdę szlachetnym sercu może stawić czoła temu przekleństwu.

Myślisz, że to właśnie Ty? Pędź ile tchu do teatru cieni, zbierz amulety ochronne, które zostały tam ukryte i przynieś je do starego dworku. Jeśli ci się uda, możesz liczyć na cenne dobra! Ale to nie wszystko: kolejnym krokiem będzie wybudowanie magicznej wieży i obserwowanie, jak przeobraża się w wielką górę prezentów! Pamiętaj, że im będzie ona wyższa, tym więcej prezentów dla ciebie.

Na co jeszcze czekasz? Rzuć się w wir Halloweenowych atrakcji!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy