Reklama

Half-Life 3 i Left 4 Dead 3 jeszcze nie potwierdzone, ale już powstają

Le Minh, developer, który pracował dla Valve nad serią Counter-Strike, ni z tego, ni z owego oświadczył podczas wywiadu na Twitchu, że widział Half-Life 3 i Left 4 Dead 3.

W bardzo wczesnej fazie produkcji, ale jednak - plotki na temat tego, że gry powstają, robią się coraz bardziej prawdopodobne.

Reklama

"To chyba tak jakby wiedza powszechna, że trwają prace nad Half-Life 3, więc gdybym powiedział "tak, widziałem obrazki", w sensie concept artu, nie byłyby to wielkie wieści" - powiedział Le Minh.

"Chyba mógłbym powiedzieć, że widziałem coś, co mogło być osadzone w uniwersum Half-Life. Nikogo by to przecież nie zdziwiło, gdybym powiedział, że nad tym pracują" - dodał Le Minh.

Powyższe zdania brzmią trochę niepewnie, jakby nie chciał potwierdzać niczego konkretnego - po chwili dodał jednak, że "widział grafiki koncepcyjne z Half-Life 3".

To nie wszystko: Minhowi najwyraźniej wydawało się, że Valve zapowiedziało już Left 4 Dead 3, bo zapytany o tę produkcję odpowiedział: "Tak, widziałem ją, wygląda świetnie. Byłem podekscytowany, jak ją zobaczyłem, pomyślałem sobie 'łał, to wygląda świetnie'".

Może nie jest to zapowiedź, na którą wszyscy czekają, ale w przypadku tych produkcji nawet skrawek informacji ma znaczenie.

Dowiedz się więcej na temat: Half-Life 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje