Half-Life 3 coraz bliżej? Valve rejestruje znak towarowy

W ciągu kilku ostatnich lat pojawiło się wiele plotek o Half-Lifie 3.

Żadne nie dawały takich nadziei na powstanie gry, jak najnowszy ruch Valve. Firma w europejskim urzędzie patentowym zarejestrowało znak towarowy dotyczący produkcji. Do sieci trafiły też poszlaki sugerujące, że nad tytułem pracują dwie ekipy developerów.

Firma Casalonga & Associes w imieniu Valve 29 września zarejestrowała w europejskim urzędzie patentowym znak towarowy Half-Life 3. Dotyczy on "gry komputerowej" i "produkcji dystrybuowanej przez sieć". Jeśli ktoś miał wątpliwości czy nowa część przygód Gordona Freemana powstanie... to może je mieć nadal, bo od rejestrowania i zabezpieczenia praw do pełnego produktu daleka droga.

Ale to nie wszystko. Jeden z użytkowników forum Reddit doniósł, że na kilka godzin można było zajrzeć w dane User Pickera - wewnętrznego programu Valve służącego do zarządzania projektami - które nie powinny być publicznie dostępne.

Wynika z nich, że w zestawieniu pojawiły się dwie nowe pozycje - Half-Life 3 i Half-Life 3 Core. Do pierwszej przypisanych jest 46 developerów, a do drugiej 10. To oznacza, że najpewniej nad grą pracują dwa zespoły.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Half-Life 3 | Valve | Steam
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy