Gwiazda k-popu nowym zabójcą w Dead By Daylight

​Lista zabójców w Dead By Daylight zawiera jedne z największych ikon horroru, gdyż znajdziemy tu takie postaci jak Michael Myers, Freddy Krueger, Leatherface, Demogorgon ze Stranger Things i Piramidogłowy z Silent Hill.

Najnowszy zabójca zdaje się pasować do tej ekipy, jak pięść do oka, gdyż jest to gwiazda K-pop. W Dead By Daylight pojawi się Ji Woon, znany też jako The Trickster. Piosenkarz uzależnił się od morderstwa po tym, jak dawna sława zespołu przeminęła i zaczął zazdrościć kolegom z boysbandu NO SPIN, dlatego zostawił ich na śmierć, gdy w ich studio wybuchł pożar. Jeśli chodzi o umiejętności Trickstera, to może on używać noży do rzucania i podobnie jak inni zabójcy ma kilka unikalnych cech.

Wraz z najnowszym zabójcą w Dead by Daylight pojawia się nowy ocalały. Yun-Jin Lee to producent muzyczny, który zwerbował Ji-Woon do NO SPIN. Wśród jej atutów jest jeden o nazwie Smash Hit, który pozwala jej na ucieczkę po ogłuszeniu zabójcy paletą. Otrzyma również wzmocnienia, gdy jej koledzy z drużyny są w niebezpieczeństwie.

Reklama

Aby upewnić się, że nowe postaci dokładnie przedstawiają branżę i społeczność K-popu, deweloper Behaviour Interactive współpracował z Kevinem Woo z k-popowego zespołu U-KISS i producentem DJ Swivelem, który współpracował z BTS. Studio wykonało kolejny układ w stronę K-popu, nazywając najnowszy rozdział "All-Kill". To k-popowy termin, który odnosi się do utworu, który osiąga numer jeden na wszystkich listach przebojów.

Behaviour nie ujawniło, kiedy będziemy mogli odblokować Trickstera i Yun-Jina w pełnej grze. Na razie możemy ich wypróbować w wersji testowej na Steam. Najnowsza wersja testowa zawiera również tryby dla daltonistów i filtry czatu, a także poprawki do kilku perków i zabójców.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dead by Daylight

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy