GTA V zadebiutuje na PC i konsole nowej generacji już na początku listopada?

GTA V nie tylko cieszy się nieustannym zainteresowaniem wśród użytkowników konsol PlayStation 3 i Xbox 360, lecz również jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

W połowie lipca informowaliśmy o przecieku sugerującym, że wersja na PC zadebiutuje 14 listopada. Najnowsze doniesienia w tej sprawie wskazują, że prawdopodobnie zagramy jeszcze wcześniej!

Najnowsze informacje pochodzą ze sklepu Gameseek, który prowadzi sprzedaż przedpremierową GTA V w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W ofercie znajduje się data ustalona na 7 listopada bieżącego roku.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do propozycji pojawiających się na Amazonie, ta w dalszym ciągu jest aktywna. Zainteresowani mogą znaleźć omawiany towar pod tym adresem.

To już kolejne doniesienia wskazujące na pojawienie się GTA V na PC i konsole nowej generacji w listopadzie. Rockstar również nie zaprzecza tym pogłoskom. Przypominamy, że dotychczas wersje na PS3 i X360 sprzedały się w ilości ponad 30 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Dowiedz się więcej na temat: GTA V

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje