GTA V za darmo w Epic Games Store

Atrakcyjna oferta w sklepie Epic Games Store - wszyscy zainteresowani mogą do 21 maja pobrać kopię Grand Theft Auto V i zatrzymać ją na zawsze. Produkcja, choć we wrześniu świętować będzie siódme urodziny, nadal cieszy się sporym zainteresowaniem, głównie dzięki sieciowemu trybowi GTA Online.

Oferta obowiązuje dokładnie przez tydzień, do 21 maja, do godziny 17 polskiego czasu. Warto dodać, że promocja nie została jeszcze oficjalnie potwierdza i ogłoszenie jest spodziewane dopiero za kilka godzin, lecz oficjalne konto EGS - zapewne przez przypadek - opublikowało już stosowny tweet.

GTA ukazało się na PC pięć lat temu, lecz nadal jest jedną z najpopularniejszych produkcji na Steamie, regularnie plasując się w pierwszej dziesiątce. Istnieje więc ogromne prawdopodobieństwo, że grę już posiadacie, ale dlaczego nie skusić się na jeszcze jedną kopię, której pewnie nigdy nie włączymy?

Reklama

Pomimo lat "na karku" popularnością nadal cieszy się zwłaszcza sieciowe Grand Theft Auto Online, regularnie bijąc rekordy - także te finansowe. Wydawca - firma Take-Two - w ostatnim raporcie finansowym potwierdził, że ostatni grudzień był najbardziej dochodowym grudniem dla gry.

Jak dodano wtedy, kluczowe jest stałe dostarczanie nowych treści. W biciu rekordów wydatnie pomogła więc premiera rozszerzenia z kasynem Diamond i napadem na nie. W czasie debiutu tych treści liczba graczy była największa od czasu premiery GTA V, jeszcze na PS3 i X360.

Teraz - w dobie pandemii koronawirusa - tempo aktualizacji znacznie spadło, lecz gracze znajdują własne atrakcje. Obecnie na serwerach GTA Online w najlepsze trwa na przykład wojna "kosmitów", czyli graczy przebranych w jednokolorowe stroje. Można opowiedzieć się po jednej ze stron i walczyć.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy