GTA V: Dziś premiera długo oczekiwanej wersji na PC

Debiut to dobry moment do rozmaitych porównań. Zanim opublikujemy nasze wrażenie z rozgrywki, zerknijcie do materiałów graficznych, które zaczęły krążyć po sieci. Jest na co popatrzeć!

Zespół deweloperów odpowiedzialnych za port GTA V na PC postanowił kolejny raz zapewnić, że odrobili zadanie, jeśli chodzi o dostarczenie maksymalnych wrażeń długo oczekującym na najnowszą część popularnej marki graczom. I wiecie co? To widać!

Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy warto było czekać prawie półtora roku na GTA V w wersji PC, koniecznie sprawdźcie porównanie edycji PS3 z PS4 i PC, jakie zaserwował jeden z użytkowników serwisu Reddit. Zdjęcie w pomniejszeniu możecie obejrzeć poniżej, natomiast w pełnej rozdzielczości tutaj.

Mało? W takim razie zapraszamy do galerii pozostałych 25 screenów z edycji PC w rozdzielczości 4K - znajdziecie ją w tym miejscu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Rockstar ujawniło ostatnio, że w skład zespołu, który pracował nad przeniesieniem GTA V na PC, wchodzą weterani branży, wcześniej pracujący nad konwersjami takich gier, jak: GTA IV, Max Payne 3 czy LA Noire.

Firma zapewnia, że producenci wyciągnęli wnioski z wydanej w 2008 roku wersji PC czwartej odsłony marki - stąd GTA V ma być bardziej dopracowana i chętniej współpracować z różnymi konfiguracjami pecetów. Trudno nie zauważyć, że w pewnym sensie przysłużyła się do tego decyzja producentów konsol o zastosowaniu tej samej architektury (x86) w przypadku aktualnej generacji konsol (PS4/XBO).

Jak jest w rzeczywistości? Możecie przekonać się sami, zamawiając własny egzemplarz. My już zabraliśmy się za testy i wkrótce podzielimy się z wami wyczerpującą recenzją.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy