GTA V: Dobry wynik w Polsce, rekordowa średnia ocen... i wersja PC?

W dniu premiery Grand Theft Auto V - czy najlepszego, to sprawa każdego gracza, ale na pewno największego - tytułu końca generacji konsol siłą rzeczy wiele mówi się o jednej produkcji.

Produkcji, która już przed premierą w Polsce sprzedała się bardzo dobrze, a światowi recenzenci rozpłynęli się nad nią w swoich ocenach. A poza tym... nowa plotka o wersji PC! Zacznijmy od informacji lokalnej. Cenega poinformowała wczoraj, że liczba przedpremierowych zamówień na Grand Theft Auto V przekroczyła 30 tysięcy egzemplarzy.

W skali globalnych milionów to mało imponująca liczba, ale trzeba pamiętać, że w skali naszego rynku wynik jest więcej niż przyzwoity. Za to dużo więcej niż przyzwoita jest średnia ocen na Metacritic. W przypadku nowej produkcji Rockstara jeszcze wczoraj wynosiła ona... 99 procent. Wynosiła - bo obecnie wynik, w zależności od wersji, waha się pomiędzy 97-98 procent.

Żeby was dodatkowo podenerwować, redakcja Eurogamera opublikowała dwa nowe gameplaye (możecie je zobaczyć poniżej). A na koniec - jeden z użytkowników grzebał w plikach gry w wersji na Xboksa 360 i wygrzebał plik konfiguracyjny, w którym pojawiła się wzmianka o ustawieniach na PC i PS4. Czyżby kwestia platform faktycznie była otwarta?

A wy co o tym wszystkim sądzicie? Dostaliście już własny egzemplarz? Niezależnie od tego, czy mieliście już okazje zagrać czy jeszcze nie, koniecznie odwiedźcie specjalny wątek poświęcony GTA V na naszym FORUM i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje