Reklama

GTA: San Andreas - wyjątkowy cosplay głównego bohatera - Carla ”CJ-a” Johnsona

​Chciałoby się rzec - "Ah shit, here we go again". Kultowy cytat z legendarnej już gry, która w oryginalnym wydaniu ma już ponad 17 lat. Nie mniej kultowa od samej produkcji jest postać - główny bohater GTA: San Andreas - Carl Johnson. Jeden z użytkowników Reddita pokusił się o odwzorowanie popularnego "CJ-a" w formie cosplayu.

Cosplay jest formą sztuki, która w dużej mierze polega na przebieraniu się i wcielaniu w fikcyjne i nierealne postaci - znane ze świata popkultury. Przedmiotem cosplayu są bohaterowie filmów, książek czy również gier wideo.

Taka forma artyzmu polega na skupieniu się na szczegółach i drobiazgach, by w jak najlepszy i najbardziej wiarygodny sposób oddać wygląd i temperament konkretnego bohatera. Jeden z użytkowników Reddita znany jako "tyrin1515" wcielił się w postać Carla Johnsona - główną, grywalną postać z Grand Theft Auto: San Andreas.

Reklama

Biały podkoszulek idealnie dopasowany do muskularnej sylwetki czarnoskórego mężczyzny, niebieskie spodnie jeansowe, z dopiętym do nich ciemnym paskiem i co w tej kreacji oczywiście najważniejsze... Charakterystyczna dla CJ-a bielizna wystająca spod spodni, idealnie podkreślająca z jakim bohaterem mamy do czynienia oraz z jakiej konkretnie pochodzi gry.

Autor wystąpił w tym przebraniu na TikTok’owym filmie kanału "Turtle Beach". Jak widać, wystarczy tylko ciekawy pomysł i dobra realizacja, by poczuć się jak gwiazda popkultury. Cosplay ciepło został przyjęty przez społeczność internetu. Wpis na Reddicie otrzymał blisko 12 tysięcy polubień, natomiast sam klip na TikToku - niespełna 5 tysięcy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy