Reklama

GTA Online: Wkrótce wielu graczy nie będzie mogło grać po sieci na PS3!

Rockstar regularnie dba o fanów Grand Theft Auto V, wypuszczając kolejne dodatki do sieciowego GTA Online.

Wygląda jednak na to, że pomimo dalszego wsparcia, już wkrótce znaczna część posiadaczy konsol PlayStation 3 nie będzie mogła bawić się w sieci! Nie chodzi tu bynajmniej o zamknięcie serwerów dla posiadaczy PlayStation 3, gdyż Rockstar jeszcze przez wiele miesięcy planuje rozwijać GTA Online.

Reklama

Okazuje się, że problem stanowi sama konsola, a dokładnie model PlayStation 3 Super Slim 12 GB. To właśnie przez ograniczoną powierzchnię dysku twardego o pojemności zaledwie 12 GB, gracze nie będą mogli uruchomić GTA Online.

O ile podstawowa wersja gry uruchamia się bez problemu, tak okazuje się, że wraz ze wszystkimi dodatkami potrzeba więcej miejsca niż posiada dodawany do tego modelu konsoli dysk. Należy podkreślić, że aby zalogować się na serwery, konieczna jest instalacja wszystkich wydanych dotychczas poprawek i aktualizacji. W takiej sytuacji gracze muszą zainwestować po prostu w większy dysk.

W ciągu nadchodzących miesięcy doczekamy się kolejnych dodatków, w tym zapowiadany fabularny tryb, będący kontynuacją przygód rozpoczętych w Grand Theft Auto V. Na szczegóły jednak wciąż musimy poczekać.

Dowiedz się więcej na temat: GTA Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje