Reklama

GTA Online otrzymało wyzwanie powiązane z Red Dead Redemption 2

Rockstar przygotował dla osób grających w GTA Online niespodziankę. W produkcji pojawiło się wyzwanie pozwalające odblokować broń do wykorzystania w Red Dead Redemption 2.

Aby aktywować misję, należy odnaleźć skrzynię skrywającą złoty rewolwer z samonapinaniem. Na trop kufra naprowadzą informacje przesłane mailem postaci kierowanej przez graczy. Dostęp do wiadomości uzyskać można poprzez znajdujący się na wyposażeniu bohatera telefon iFruit.

Zdobycie broni włączy zadanie, które polega na zlikwidowaniu za pomocą "pukawki" pięćdziesięciu wrogów. Utrudnieniem jest jednak fakt, że przeciwników trzeba pozbyć się strzelając nieprzyjaciołom w głowę.

Oczywiście przewidziano nagrody. Osoby, które ukończą wyzwanie, otrzymają 250 tysięcy wirtualnych dolarów do użycia w GTA Online na zakup cyfrowych przedmiotów oraz egzemplarz złotego rewolweru do odblokowania w Red Dead Redemption 2.

Reklama

Wydarzenie dodano w ramach najnowszej aktualizacji produkcji z gangsterami w rolach głównych. Sama latka o nazwie Skok na koniec świata przyniosła ze sobą jeszcze między innymi nowy napad, a także szereg niedostępnych wcześniej elementów. Poniżej można obejrzeć zwiastun patcha:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje