Reklama

GTA 6 - wyciek pokazuje rzekomy park rozrywki w Vice City

​Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki, że GTA 6 może zabrać graczy z powrotem do Vice City, a teraz nowy przeciek zdradza układ parku rozrywki, który rzekomo pojawi się na nowej mapie.

Nie da się ukryć, że GTA 6 to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów i nie powinno dziwić, że pojawia się mnóstwo spekulacji na temat nadchodzącej produkcji Rockstara. Chociaż ta nie została jeszcze nawet oficjalnie potwierdzona, to jednak różne przecieki i plotki od wiarygodnych informatorów zdradzają pewne informacje, takie jak planowana data premiery gry.

Po sieci krąży też sporo plotek sugerujących, że GTA 6 ponownie zabierze nas do Vice City, szczególnie po tym, jak dwa miesiące temu "wyciekła" mapa miasta. Jeden ze znaczących informatorów narysował nawet szkice koncepcyjne, które dodatkowo zwiększają wiarygodność tej teorii. Teraz po raz pierwszy mamy okazję rzucić okiem na jeden z punktów orientacyjnych na mapie.

Reklama

GTA 6 podobno będzie zawierał park rozrywki o nazwie Fred's Fun World, a nowy wyciek przedstawia jego układ. Użytkownik Reddita, EvilAcr, udostępnił zdjęcie, które pokrywa się z wyciekiem mapy w wątku GTA 6. Obraz przedstawia różne sekcje w parku, takie jak "SavageWorld" i "CastleWorld". Każda z nich zawiera atrakcje i stragany, które są z grubsza nazwane w tym samym humorystycznym stylu, który znamy z innych odsłon GTA.

Najciekawszym elementem wydaje się tu portret Freda Quincy'ego w prawym górnym rogu. Ta postać została wspomniana tylko w formie tekstowej w jednym z tajemniczych listów ze sprawy morderstwa w GTA V. W komentarzach użytkownik Reddit fireflightTim zestawił mapę, która wcześniej wyciekła do sieci z Quincy World i wygląda na to, że oba elementy do siebie pasują. Projekt dolnej części parku wzdłuż rzeki idealnie komponuje się z wcześniejszymi przeciekami.

Wielu komentatorów uważa, że nie jest to więc zwykły fake. "Ten poziom szczegółowości wydaje się prawdziwy" — napisał jeden z użytkowników. Należy pamiętać, że to wciąż przecieki, więc warto podchodzić do nich z przymrużeniem oka. Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy oficjalne informacje od Rockstar.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje