GTA 5: Odtwórca protagonisty ujawnia szczegóły anulowanej treści gry

Od premiery GTA 5 minęła już ponad dekada, lecz nadal ujawniane są kolejne informacje na temat planów twórców odnośnie tej produkcji. Tym razem aktor, który użyczył głosu postaci Trevora ujawnił, że Rockstar przygotowywało DLC, w którym główną rolę miał właśnie odgrywać ten protagonista.

Trevor przerażał i zachwycał jednocześnie fanów GTA

Trevor jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w uniwersum GTA. Mieszkaniec wiejskich terenów w okolicach Los Santos jest znany ze swojego odosobnionego stylu życia. Mężczyzna wykazuje wiele psychopatycznych cech, przez co wielu członków otoczenia się go boi, ale we współpracy fabularnej z Franklinem i Trevorem potrafi być to zaletą. Kontrowersyjna postawa Trevora jest na pewno czymś, co przyciągnęło uwagę milionów graczy, którzy zdecydowali się przejść GTA 5.

Reklama

Głosu tej postaci użyczył kanadyjski aktor Steven Ogg, który znany był też ze swojego udziału w horrorze Alone in the Dark z 2008 roku. Teraz Ogg postanowił w jednym z formatów internetowych udzielić nieznanych wcześnie informacji dotyczących GTA 5. Podczas tak zwanego Q&A (pytania i odpowiedzi) uchylił rąbka tajemnicy w sprawie anulowanych projektów Rockstar Games. Co takiego planowali twórcy serii Grand Theft Auto, a nie ukazało się to w oficjalnej dystrybucji?

Trevor tajnym agentem w GTA 5?

Do gry miało wyjść DLC, którego Trevor miał być głównym bohaterem. Z dzisiejszej perspektywy informacja ta wydaje się być dosyć zaskakująca, ale równie intrygująca. Jeden z trójki głównych bohaterów miał być... agentem pod przykrywką. Jest to dosyć zaskakująca koncepcja Rockstara, która wyszła na jaw. Akurat tak bardzo charakterystyczna postać jest wyjątkowo trudna w pełnieniu roli tajnego agenta. Więcej na ten temat powiedział kanadyjski artysta.

Planowane DLC nigdy jednak nie ukazało się w oficjalnej dystrybucji. Producenci chcieli wydać jeszcze dwa inne dodatki, lecz żaden z nich nie ujrzał światła dziennego. Jednak ten z Trevorem w głównej roli zapewne by budził najwięcej emocji wśród graczy i można jedynie żałować, że Rockstar zdecydował się na anulowanie projektu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 5 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy