Reklama

Gry z czerwcowego PlayStation Plus już oficjalnie

​Potwierdziły się doniesienia hiszpańskiego serwisu Area Jugones sprzed dwóch dni.

Przedwczoraj pisaliśmy o tym, że najprawdopodobniej doszło do wycieku, dzięki któremu na dwa dni przed oficjalną informacją poznaliśmy tytuły gier z czerwcowej odsłony PlayStation Plus. Dziś potwierdziło się to, o czym pisali dziennikarze hiszpańskiego serwisu Area Jugones.

Sony zapowiedziało, że już 1 czerwca abonenci usługi będą mogli pobrać Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, Star Wars: Squadrons oraz Operation: Tango (ta ostatnia gra będzie dostępna tylko dla posiadaczy PlayStation 5).

Co ciekawe, dwa z powyższych tytułów w ramach PlayStation Plus zaliczą swoją premierę. Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown oraz Operation: Tango nie były wcześniej dostępne nigdzie indziej. Z kolei Star Wars: Squadrons to symulator rozgrywający się w uniwersum "Gwiezdnych wojen", wydany jesienią ubiegłego roku i całkiem ciepło przyjęty przez dziennikarzy oraz graczy (średnia ocen w portalu Metacritic to 7,9/10).

Reklama

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown to nowa wersja popularnej bijatyki, która pierwotnie dostępna była wyłącznie na automatach, gdzie występowała pod tytułem Virtua Fighter 5. Później grę przeniesiono na PlayStation 3 oraz Xboksy 360, dopisując do tytułu Final Showdown. Teraz zagramy w nią także na PlayStation 4 i PlayStation 5. SEGA prawdopodobnie wypuściła kolejny remaster z myślą przede wszystkim o zgromadzeniu osób zainteresowanych rozgrywką sieciową.

Operation: Tango to z kolei gra przygodowo-zręcznościowa, stworzona wyłącznie z myślą o zabawie kooperacyjnej. Powstała w wersjach także na PC i Xboksy Series X|S, ale tylko abonenci PlayStation Plus otrzymają ją za darmo (lub - jak kto woli - w cenie usługi). Jednak dotyczy to wyłącznie posiadaczy PlayStation 5. Jak wiadomo, wśród trzech tytułów, które trafiają co miesiąc do PlayStation Plus, zawsze jeden z nich jest udostępniany osobom, które bawią się już na next-genie od Sony.

Nowe gry znajdą się w PlayStation Plus już 1 czerwca, czyli w najbliższy wtorek. Jeśli więc nie pobraliście jeszcze tytułów z majowej odsłony, możecie to zrobić jeszcze przez cztery dni, do 31 maja. A przypomnijmy, że aktualnie w PlayStation Plus znajdują się Stranded Deep, Battlefield V oraz Wreckfest (ten ostatni tylko dla posiadaczy PlayStation 5).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje