GRID Autosport już na iOS

​Już dziś ukazała się wersja gry GRID Autosport przeznaczona na urządzenia mobilne oparte na systemie iOS.

Choć produkcja ta ukazała się na komputery osobiste i konsole w 2014 roku, to posiadacze platform przenośnych zmuszeni byli do dłuższego czekania, aby móc zagrać w tytuł wydany przez studio Codemasters Software. Dostępna będzie na iPhone’y siódmej i wyższej generacji, a także iPady Pro (jak również iPad z 2017 roku z przekątną 9,7 cala). Posiadanie tak mocnego sprzętu jest konieczne z powodu zaawansowania produkcji. Ponadto gra kosztuje aż 10 euro, co jest niemałym wydatkiem jak na grę mobilną.

Twórcy starali się przenieść na ekrany przenośne przenieść jakość rozgrywki znaną z konsol. W ręce graczy oddane zostaje 80 samochodów odwzorowanych z wysoką starannością, a ponadto do wyboru będzie ponad 100 tras wyścigów, przykładowo we Francji. Ponadto w cenie produktu znajdą się wszystkie DLC. O tym, czy tytuł okaże się wart swojej ceny, gracze będą mogli przekonać się już dzisiaj.

Reklama

GRID Autosport to gra wyścigowa koncentrująca się na karierze kierowcy. Pozwala ona nie tylko zwyciężać w wyścigach, ale także zarządzać poza nimi, czy to pozyskując nowych zawodników, czy zdobywając sponsorów zapewniających potrzebne wsparcie finansowe.  Co więcej, gracze mogą też rywalizować w trybie multiplayer,  a ich dokonania podsumowuje sieciowy ranking.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GRID Autosport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy