Gratka dla fanów gatunku bijatyk. Odbierzecie na Steamie uznaną grę

Killer Instinct to gra, za którą na platformie Steam trzeba było wydać ponad 35 zł i to podczas dużych wydarzeń sezonowych. Obecnie tytuł możecie zgarnąć w serwisie całkowicie za darmo, a wszystko za sprawą 10-lecia istnienia tej cenionej przez wielu produkcji.

Killer Instinct to godny reprezentant gatunku bijatyk. Historia całej serii sięga pierwszej połowy lat 90. - wówczas za cykl odpowiadała firma Rare. W 2013 roku firma Double Helix Games zdecydowała się odświeżyć serię, wypuszczając na rynek Killer Instinct, które debiutowało ekskluzywnie na konsoli Xbox One. Użytkownicy pecetów musieli na tę premierę poczekać kolejne 2,5 roku.

W drugiej połowie listopada Killer Instinct obchodziło 10. rocznicę swojego istnienia. Z tej racji studio Iron Galaxy wypuściło na rynek ten tytuł w wersji Anniversary Edition. Produkcję można nabyć na Steamie. Nieco lepiej sprawa wygląda na Xboxach, bowiem dzieło zasiliło szeroką bibliotekę Game Passa. Warto też dodać, że dotychczasowi posiadacze Killer Instinct otrzymali darmowy update do wersji rocznicowej.

Reklama

Iron Galaxy postanowiło jednak poczynić ukłon także względem tych, którzy do tej pory z Killer Instinct nie mieli większej styczności. Tytuł w podstawowym wydaniu możecie teraz odebrać za darmo na platformie Steam. Znajdziecie w nim tryb dla pojedynczego gracza, rozgrywkę lokalną oraz rankingową, jak również cotygodniową rotację jednego bohatera.

Docelowo producentom zależy na tym, by większa liczba osób poznała gameplay i mechaniki rządzące światem Killer Instinct, po to, by zachęcić społeczność do zakupu najbogatszej wersji Anniversary Edition. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że udostępniono okrojoną demonstracyjną wersję gry.

Warto jednak wypróbować Killer Instinct, bo jest to naprawdę jedna z najlepszych gier z gatunku bijatyk, która przecierała szlaki wielu później debiutującym tytułom. 91% pozytywnych recenzji na Steamie mówi samo za siebie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Killer Instinct | Steam | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy