Reklama

Grand Theft Auto VI z premierą dopiero w 2024-2025?

​Taką informację przekazał Tom Henderson, znany branżowy insider, który do tej pory zasłynął wiarygodnymi doniesieniami na temat serii Battlefield.

Henderson przyznał, że wprawdzie do tej pory kojarzono go głównie z Battlefieldem, ale postanowił przygotować materiał wideo z wszystkimi informacjami, które posiada na temat Grand Theft Auto VI, ponieważ od jakiegoś czasu otrzymuje w tej sprawie sporo zapytań od graczy. Z trwającego ponad 10 minut filmu opublikowanego na YouTube dowiadujemy się kilku interesujących rzeczy.

Przede wszystkim Henderson twierdzi, że Grand Theft Auto VI znajduje się aktualnie na wczesnym etapie produkcji, a Rockstar nie zamierza narzucać swoim pracownikom przesadnego tempa w trosce o ich dobro. Z tego względu premiery gry powinniśmy się spodziewać najwcześniej w latach 2024-2045.

Reklama

To nie wszystkie ciekawostki, o których wspomniał Henderson. Leaker zdradził, że z tego, co mu wiadomo, w Grand Theft Auto VI odwiedzimy Vice City, ale prawdopodobnie tylko częściowo. Na pewno nie będzie to zremasterowane miasto znane z Grand Theft Auto: Vice City, tylko lokacja (obszar) zbudowana od podstaw (choć zapewne na tym samym schemacie, co poprzednio).

Henderson zdementował też plotki, które pojawiły się w internecie, mówiące o tym, że akcja Grand Theft Auto VI będzie się toczyć w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Według jego wiedzy, szósta odsłona serii rozegra się we współczesności. Taki czas akcji ma ułatwić Rockstarowi tworzenie dodatków do GTA Online.

Insider potwierdził natomiast inne doniesienia na temat Grand Theft Auto VI. Okazuje się, że w grze prawdopodobnie pokierujemy kilkoma postaciami, spośród których jedna będzie kobietą. Wiadomo nawet, że członkini naszego zespołu będzie się specjalizować w hakowaniu oraz nowoczesnych technologiach.

Wiadomo też, że Rockstar zamierza rozwijać GTA Online poprzez tworzenie różnego rodzaju dodatków. Jedne z nich będą modyfikować wcześniejsze lokacje, a inne - wprowadzać całkiem nowe i powiększać tym samym dostępną mapę.

O Grand Theft Auto VI pewnie jeszcze długo nie dowiemy się niczego oficjalnie, ale o planach związanych z rozwojem GTA Online Rockstar pewnie będzie informował w nadchodzących miesiącach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje