Reklama

Grand Theft Auto VI: Kolejne przecieki! Gra pozwoli odwiedzić różne kraje?

​Dzień bez plotek na temat szóstej odsłony GTA dniem straconym. Tym razem jednak mamy coś naprawdę mocnego.

Rockstar opublikował niedawno ogłoszenie o pracę, w ramach którego szuka specjalisty ds. fotogrametrii (cytując Wikipedię, to "dziedzina nauki zajmująca się odtwarzaniem kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów w terenie na podstawie zdjęć"). W zestawieniu obowiązków nowego pracownika pojawia się się wzmianka o omawianiu i planowaniu skanów nie tylko lokalnie, ale także międzynarodowo. Z kolei wśród wymagań znajdujemy doświadczenie w obsłudze drona, które potrzebne jest przeważnie do skanowania dużych połaci terenu.

Reklama

Wielu graczy pomyślało od razu, że powyższa oferta pracy może sugerować, iż w Grand Theft Auto VI odwiedzimy nie tylko fikcyjne miejsca w Stanach Zjednoczonych, ale także w innych krajach. Tym bardziej że niedawno Rockstar dał nam możliwość opuszczenia USA w GTA Online, wypuszczając dodatek Cayo Perico, którego akcja toczy się na kolumbijskim wybrzeżu.

Jednak nie wszyscy są przekonani. "Ogłoszenie o pracę wystawiło Rockstar Toronto, a więc kandyjski oddział. GTA (podobnie jak Red Dead Redemption) rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, więc jeśli dojdzie do skanów terenu czy budynków, to zapewne na terenie USA".

Rzeczywiście nie można wykluczyć, że kanadyjski oddział Rockstar szuka osoby, która będzie pracować na miejscu, ale będzie też zlecać lub uczestniczyć w skanach odbywających się w innym kraju, a tym innym krajem mogą być Stany Zjednoczone. Wczoraj pisaliśmy o innych plotkach dotyczących Grand Theft Auto VI.

Gracze dopatrzyli się w zwiastunie Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition szczegółu, który według nich może wskazywać na to, że 22 grudnia dojdzie do oficjalnej zapowiedzi szóstej odsłony serii. Na razie jednak lepiej skupić się na trylogii remasterów, która trafi do sklepów (na razie w postaci cyfrowej) już 11 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje