Reklama

Grand Theft Auto VI już dostępne. Przynajmniej w Brazylii

​Fani Grand Theft Auto z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat dodatków do piątej odsłony cyklu. Okazuje się jednak, że w niektórych krajach dostępna jest już szósta część.

Jeden z użytkowników popularnego forum internetowego Reddit udostępnił zdjęcie przedstawiające okładkę produkcji o wymownej nazwie GTA VI. Przynajmniej tak się wydaje, bo w logo znajduje się zarówno rzymska piątka, jak i arabska szóstka.

Co więcej, jak wynika z informacji umieszczonych na pudełku, gra działa na nie byle jakiej platformie, bo na konsoli PlayStation 2. Ponadto na graficie widnieje jeszcze fotografia znanej między innymi z serialu "Arrow" aktorki Summer Glau.

Reklama

Zdjęcie zostało wykonane w Brazylii i jakby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości - nie prezentuje opakowania prawdziwej szóstej odsłony słynnego gangsterskiego cyklu. Taka - przynajmniej na razie - nie istnieje.

W rzeczywistości pudełko zawiera najprawdopodobniej płytę z Grand Theft Auto: San Andreas w wersji nieco zmodyfikowanej. To standardowa praktyka stosowana między innymi przez indonezyjskich piratów. Niestety - na właściwe GTA VI będziemy musieli jeszcze poczekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje