Grand Theft Auto V: 200 tysięcy graczy woła o wersję PC

Choć kilka faktów wskazuje na to, że Grand Theft Auto V pojawi się w przyszłości na pecetach, spora grupa graczy zdecydowała się wykrzyczeć prośbę o port na blaszaki.

Pod petycją podpisało się więcej ludzi, niż przyszło na Maracanę w 1950. W chwili pisania newsa około 223 tysięce podpisów złożono pod petycją skierowaną do Rockstara, by firma wydała GTA V w wersji pecetowej.

Jeśli chcecie, możecie dorzucić swoje trzy grosze. Odpowiednią stronę znajdziecie w linku zamieszczonym obok - http://goo.gl/EGdVQ. Nie wiadomo jednak, czy jest sens to robić i nie mówię tu jedynie o wątpliwej sile przekazu sieciowych petycji.

Rockstar nigdy nie wykluczył wydania gry na PC, zaś niecałe dwa tygodnie temu na stronach wydawcy można było znaleźć ofertę pracy dla grafika, który pomoże przenieść ostatnie produkcje z katalogu na blaszaki.

Chyba nie ma co się martwić...

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje